NĚCO O NÁS

KYTARA
Tomáš
KYTARA
Adam
ZPĚV
Pino
 
BICÍ
Stlouky
BASA
Filip

Second Chance - The Story

Historie kapely Second Chance se začíná psát na podzim roku 2006, kdy Adam s Tomášem zakládají společný projekt jako alternativu ke svým tehdy hlavním muzikantským aktivitám. I proto volí název Second Chance.

Během následujících několika let kapela získává ostruhy na živých vystoupeních, mimo jiné i na festivalech jako Masters Of Rock, Basinfire Fest, Czech Rock Block a Sázavafest. Za zmínku stojí účast ve finálovém kole soutěže Česká rocková liga, kam kapela postupuje mezi čtveřici kapel postupně vybraných z celkového množství tří set soutěžících.

V tomto období kapela vydala své první promo CD a jedno studiové EP se šesti skladbami.
Velký zlom přichází na podzim roku 2012, kdy se do čela formace staví Veronika Fialová a kapela začíná naplno pracovat na své nové podobě a repertoáru.

V roce 2013 Second Chance nahrává ve studiu Hostivař své první plnohodnotné CD čítající 11 skladeb, následující rok doplněné prvním videoklipem. Zároveň kapela zahajuje spolupráci s módní americkou značkou Rebel Spirit s jejíž vydatnou podporou stíhá začátkem roku 2015 ještě jeden videoklip a hlavně slaďuje image pro koncertní vystoupení.

V tomto roce také vzniká akustická verze koncertního vystoupení, která je alternativou pro kluby preferující komornější pojetí živé hudby.

No a pomalu se posouváme do současnosti, kdy nastává největší událost v kapele. Veronika na podzim roku 2017 odchází a její post nahradil Pino Vychtera, který nám vlil do žil novu energii a chuť se zase posouvat o kus dál a tvořit nové věci. V současnosti máme hotových 11 nových skladeb, které nahráváme pro prezentaci naší tvorby s Pínem v čele kapely, máme nové logo, spouštíme nový web a plánujeme koncerty na rok 2019 a 2020.

Keep rockin'.

Second Chance

Sleduj nás:

  • White Facebook Icon
  • White Instagram Icon
  • White SoundCloud Icon
  • White YouTube Icon

© Second Chance 2019 created by Pino

POSLOUCHEJ

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now