top of page

NĚCO O NÁS

 

Dej si náš živej koncert, protože youtube je nuda!

KYTARA
Tomáš

 

Když mi nejde naladit kytara, hodím po ní činku

KYTARA
Adam
ZPĚV
Pino

"Jen otevřu pusu, cítím, že je ve mě spousta muziky, která chce ven.."

-

Michael Jackson

Anchor 1

 

Když jdu na čínu k vietnamcovi jsem happy protože mám paličky.

BICÍ
Stlouky

 

 

Basa tvrdí muziku a basta!

BASA
Filip

Second Chance - The Story

Historie kapely Second Chance se začíná psát na podzim roku 2006, kdy Adam s Tomášem zakládají společný projekt jako alternativu ke svým tehdy hlavním muzikantským aktivitám. I proto volí název Second Chance.

Během následujících několika let kapela získává ostruhy na živých vystoupeních, mimo jiné i na festivalech jako Masters Of Rock, Basinfire Fest, Czech Rock Block a Sázavafest. Za zmínku stojí účast ve finálovém kole soutěže Česká rocková liga, kam kapela postupuje mezi čtveřici kapel postupně vybraných z celkového množství tří set soutěžících.

V tomto období kapela vydala své první promo CD a jedno studiové EP se šesti skladbami.
Velký zlom přichází na podzim roku 2012, kdy se do čela formace staví Veronika Fialová a kapela začíná naplno pracovat na své nové podobě a repertoáru.

V roce 2013 Second Chance nahrává ve studiu Hostivař své první plnohodnotné CD čítající 11 skladeb, následující rok doplněné prvním videoklipem. Zároveň kapela zahajuje spolupráci s módní americkou značkou Rebel Spirit s jejíž vydatnou podporou stíhá začátkem roku 2015 ještě jeden videoklip a hlavně slaďuje image pro koncertní vystoupení.

V tomto roce také vzniká akustická verze koncertního vystoupení, která je alternativou pro kluby preferující komornější pojetí živé hudby.

No a pomalu se posouváme do současnosti, kdy nastává největší událost v kapele. Veronika na podzim roku 2017 odchází a její post nahradil Pino Vychtera, který nám vlil do žil novu energii a chuť se zase posouvat o kus dál a tvořit nové věci. V současnosti máme hotových 11 nových skladeb, které nahráváme pro prezentaci naší tvorby s Pínem v čele kapely, máme nové logo, spouštíme nový web a plánujeme koncerty na rok 2019 a 2020.

Keep rockin'.

Second Chance

bottom of page